LETECKÉ ZÁBERY

Profesionálne letecké fotografie a videá

 

Ponúkame vám bezpečne a spoľahlivo vytvorenie jedinečných leteckých fotografií a videí. Spoločnosť TATRAPRESS SLOVAKIA s.r.o. lieta výlučne s certifikovanými pilotmi a má všetky povolenia na výkon leteckých prác na území Slovenskej republiky na základe povolenia Dopravného úradu SR. Povolenie na výkon leteckých prác číslo SK/182. Používané drony máme v prípade vzniku škodovej udalosti poistené.

Vytvoríme presne podľa vášho zadania letecké fotografie a videá, ktoré vynesú váš biznis do výšin. Odlíšte sa od konkurencie originálnými vizuálmi, doplnenými fotografiami z dronu. Váš web môžete urobiť jedinečným použitím leteckých videí na vaše realizácie, objekty, záujmy a pod.

Máme niekoľkoročné skúsenosti s lietaním dronmi na Slovensku. Pristupujeme k našim projektom a partnerom maximálne zodpovedne. Pri každej realizácií je pre nás prvoradá profesionálna spolahlivosť a zodpovednosť. Len to je záruka vašej spokojnosti.

Aj pre vašu firmu vytvoríme jedinečné fotografie a videá z dronu, ktoré vás odlíšia od vašej konkurencie.

 

 

PORTFÓLIO

 

Zmeníme váš pohľad na svet cez jedinečné

PROFESIONÁLNE LETECKÉ FOTOGRAFIE A VIDEO

 

PONUKA SLUŽIEB

 
  • letecké fotografie
  • letecké video
  • 360° panorámy z dronu
  • postprodukcia fotografií a videa
  • letecká foto a video banka
  • poradenstvo v oblasti dronov
 

Pripravujeme jedinečný pohľad na krásy Slovenska v projekte

NEBESKÉ SLOVENSKO

LEGÁLNE A BEZPEČNE

Lietame profesionálmymi dronmi schopnými lietať aj v silnom vetre a v noci. Sme držiteľmi všetkých povolení na výkon leteckých prác v Slovenskej republike. Samozrejmosťou je poistenie pre prípad vzniku škodovej udalosti. Spolupracujeme len s certifikovanými pilotmi s dlhoročnými skúsenostami. Len tak možeme svojim klientom zaručiť legálne a bezpečné služby. Profesionalita a bezpečnosť sú u nás na prvom mieste.

 

V prípade záujmu o profesionálne letecké zábery nás kontaktujte

+421 905 661 188

 

 

REFERENCIE

Pre klienta Železnice Slovenskej republiky sme realizovali kompletné spracovanie nástenného kalendára ŽSR. Kalendár tvoria dronové zábery železničnej infraštruktúury pod správou Železníc Slovenskej republiky.